BSP

Dzisiaj w BSP odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/ 2022. To był trudny i bardzo pracowity rok dla wszystkich.

W wyniku dramatycznych wydarzeń związanych z wojną na Ukrainie,przybyła do nas młodzież z terenów dotkniętych wojną.Cała społeczność  naszej szkoły przyjęła ich serdecznie i ciepło.

Dzisiaj najlepsi uczniowie otrzymali świadectwa z wyróżnieniem, nagrody oraz dyplomu z rąk Pani Dyrektor G. Michalskiej. Zakończenie roku uświetnił program artystyczny w wykonaniu uczniów naszej szkoły  pod kierunkiem pani profesor M. Kasztalskiej oraz pani profesor T. Pieńkowskiej.

Były piosenki, recytacja poezji  i  tańce: Jerusalema oraz Belgijka, na które wszyscy czekali, ponieważ jest to czas wspólnej zabawy i radości. Dodatkową  atrakcją programu był piękny występ młodzieży z BSP z Ukrainy, która wśród aplauzu zaśpiewała piosenkę o Ukrainie. Był to bardzo  wzruszający moment dla wszystkich.

Całą uroczystość  zakończyła  Belgijka, którą  tradycyjnie już w BSP, zatańczyli   wspólnie z uczniami ich profesorowie .

Wakacje czas rozpocząć!!!!

By Admin