BSP

1 września 2022 na dziedzińcu szkolnym odbyła się uroczystość inaugurująca rok szkolny 2022/2023, w której udział wzięli: dyrekcja szkoły, nauczyciele, przedstawiciele Rady Rodziców oraz wszyscy uczniowie naszej szkoły.  

Część oficjalna była  prowadzona przez Damiana Gruszkę i Małgorzatę Matuszek – przedstawicieli  Samorządu Uczniowskiego. 

W części artystycznej, mogliśmy podziwiać występy uczniów z klasy 4OM – Alicję Zając, Julię Łagowską, Roberta Cieślaka i z klasy 3EG5 Simonę Wójcik.

Uczniowie przygotowali program wokalny pt.: „BSP rozświetlone słońcem”, życząc aby ten rok szkolny był obfity w marzenia, które nabierają realnych kształtów, aby wszyscy uczniowie mogli rozwijać swoje pasje i odnaleźć w naszej szkole dużo słońca.

Uroczystość została przygotowana pod opieką nauczycieli Anny Wojtyłko, Sonia Kozaczko Iwony Kubickiej.

By Admin