BSP

Zapraszamy do obejrzenia wystawy prac  uczniów z Wydziału Grafiki i Mody naszej szkoły, która tym razem została zaprezentowana w  Dzielnicowej Bibliotece Publicznej na ulicy 11 Listopada 40.

To już trzeci miesiąc kiedy mieszkańcy naszego miasta mogą zapoznać się z wybranymi pracami naszych uczniów po dwumiesięcznej ekspozycji w Książnicy Beskidzkiej.

Ogromne podziękowania dla Pani Dyrektor Książnicy Beskidzkiej Katarzyny Ruchały, Pani Dyrektor BSP Profesor Gabrieli Michalskiej za zaufanie, zachętę i możliwości które pozwoliły po raz pierwszy zaprezentować dorobek oraz umiejętności naszych uczniów.

Wszystkim Twórcom – Uczniom i ich Mentorom serdecznie dziękujemy za piękne prace będące centralnym elementem wystawy. Dziękujemy zespołom technicznym zarówno w Książnicy jak i Bibliotece Dzielnicowej za profesjonalny montaż, wyjątkową dbałość o estetykę, detale ekspozycji oraz serdeczne przyjęcie, ogromne zaangażowanie w jej przygotowanie i sprawną obsługę na wszystkich poziomach.
Wyrazy podziękowania składamy również  nauczycielom zaangażowanym w jej zaaranżowanie: Paniom Profesor: Ewie Fodczuk, Annie Kuzawińskiej-Sikora, Monice Wita-Zigler, Panu Profesorowi Tomaszowi Ratajczakowi.


Chcielibyśmy w tym roku szkolnym pokazać jeszcze więcej prac naszych uczniów, nadać im mocniejszy walor ekspozycyjny i ponownie skorzystać z możliwości wystawiania prac uczniów w tak szacownej instytucji, aby na trwale wpisywać się tym wydarzeniem w kulturalną przestrzeń naszego miasta w kolejnych latach.


Przemysław Dominik

Dzielnicowa Biblioteka Publiczna na Facebook

By Admin