BSP

Portal MojeStypendium.pl od 13 lat istnienia poświęcony jest promowaniu stypendiów, zbieraniu doświadczeń oraz wspieraniu fundatorów i stypendystów. Pomoc stypendialna umożliwia studia na wymarzonej uczelni, wyjazd na staż, realizację projektu, poszerzanie kompetencji – możliwości jest mnóstwo. Wierzymy, że wśród mieszkańców Państwa regionu jest wiele uzdolnionych osób, które mogłyby skorzystać ze wsparcia rozwoju, jakie umożliwia stypendium.

Oferta programów stypendialnych wciąż rośnie, czemu dowodzą liczby stypendiów, konkursów i staży dostępnych w naszej bezpłatnej, dostępnej dla wszystkich bazie MojeStypendium.pl: zgromadziliśmy dotąd 15 tysięcy ogłoszeń! 

Dlatego zwracamy się z uprzejmą prośbą o zgodę na nieodpłatne przesłanie Państwu plakatów zawierających informacje o serwisie MojeStypendium.pl, i o umieszczenie ich w widocznym miejscu. Dodatkowo, jeśli to możliwe, chcielibyśmy prosić Państwa o opublikowanie na stronie internetowej krótkiego tekstu informacyjnego. W załączniku przesyłamy tekst informacji prasowej i grafiki promocyjne.

Prosimy o informację przez formularz pod adresem: forms.gle/irnLokzgBU8UA2zb6.

W razie jakichkolwiek pytań, jesteśmy do dyspozycji – prosimy o kontakt pod adresem email: serwis@mojestypendium.org.

Z góry bardzo dziękujemy za pomoc w dystrybuowaniu informacji  o serwisie. Mamy nadzieję, że poprzez naszą współpracę uda nam się trafić do jeszcze szerszego grona odbiorców, dzięki czemu jeszcze więcej osób będzie mogło skorzystać z szansy, jaką dają wartościowe i różnorodne programy stypendialne.

Z serdecznymi pozdrowieniami Adrianna Kaczmarek Fundacja Dobra Sieć MojeStypendium.pl / E-wolontariat.pl ul. Marszałkowska 20/22 lok. 41, 00-590 Warszawa tel: (22) 825 70 22  

By Admin