BSP

4 października uczniowie wraz z nauczycielami przedmiotów zawodowych klas graficznych trzecich i czwartych uczestniczyli w prelekcji Pana Mecenasa Wojciecha Wrońskiego z Okręgowej Rady Adwokackiej w Bielsku-Białej w ramach akcji „Adwokaci Rozjaśniają Prawo”.
Wykład który wprowadził nas w zagadnienia zakupów on-line, praw do ochrony wizerunku oraz praw autorskich.

W niezwykle przystępny i bardzo interesujący sposób, szeroko odpowiadając na pytania uczniów często wchodząc z nimi w dialogi Pan Mecenas wyjaśnił podstawy zagadnień tematów, jednocześnie koncentrował się na przekazaniu uczestnikom najistotniejszych elementów prawa autorskiego.

Duże wrażenie zrobiły na nas kompetencje, prezencja, elokwencja, klarowność wyjaśnień, a przede wszystkim wiedza fachowa którą z nami się podzielił. Szczegółowe informacje poparte wieloma przykładami, przystępny styl prowadzenia wykładu zrobiły na uczestnikach bardzo pozytywne wrażenie.

Niestety czasu zabrakło na poszerzenie zdobytej wiedzy i jej uszczegółowienie.
Mamy nadzieję, że po tak dobrym początku będziemy mieli możliwość spotkania się ponownie jeszcze w tym roku szkolnym. Wszyscy sobie tego życzymy.

Panu Mecenasowi i Radzie Adwokackiej bardzo dziękujemy za znalezienie czasu, przychylenie się do naszej prośby i zorganizowanie wykładu dla naszych uczniów.    

P. Dominik

By Admin