BSP

Dnia 13 października 2022 roku w Bielskiej Szkole Przemysłowej odbyły się uroczystości związane ze Świętem Edukacji. O godzinie 13:30 w sali 206 rozpoczęła się uroczysta akademia z tej okazji.

Przybyli na nią Dyrekcja, przedstawiciele Rady Rodziców, emerytowani i uczący nauczyciele BSP oraz pracownicy administracji i obsługi szkoły.

Spotkanie rozpoczęło się przedstawieniem dedykowanym pracownikom szkoły, które przygotował pan Arkadiusz Wciślak wraz ze swoimi uczniami z klasy 3TG.

Obchody Dnia Edukacji w BSP przebiegły w miłej atmosferze. Uczestnicy spotkania mogli zrelaksować się podczas oglądania zabawnego przedstawienia oraz zwyczajnie spotkać się i porozmawiać. Była to  chwila wytchnienia dla zapracowanych pedagogów i pracowników szkoły. Miłym akcentem było również wręczenie przez panią Dyrektor Gabrielę Michalską wielu nagród najbardziej zasłużonym nauczycielom. Były wśród nich nagrody Ministra Edukacji i Nauki, Prezydenta Miasta Bielska-Białej oraz Dyrektora Bielskiej Szkoły Przemysłowej. Podziękowaniom, życzeniom i rozmowom nie było końca.

I tak trudno było się rozstać…

Pani Sonia Kozaczko wraz ze swoją klasą zadbała o uroczysty wygląd sali w tym dniu.

Panie Iwona Pudło i Bożena Kwoka zatroszczyły się o poczęstunek.

Nad całością imprezy czuwała Beata Byszko-Pałka.

Beata Byszko-Pałka

By Admin