Dnia 19 października 2022 dyrekcja, nauczyciele i uczniowie Bielskiej Szkoły Przemysłowej wzięli udział w Konferencji New Education Forum pt.: 'Polska szkoła w zielonej i cyfrowej transformacji’.

W ramach konferencji można było wysłuchać panelistów z kilku europejskich krajów, jak również przedstawicieli Komisji Europejskiej.

Poruszono tematy dotyczące ekologii, świadomości ekologicznej oraz edukacji w tym zakresie.

Uczniwie przygotowali promocyjne stoisko szkolne oraz mieli okazję przedstawić przykłady działań podejmowanych przez naszą szkołę w kontekście teamtyki konferencji, a także zaprezentowali informacje na temat realizowanych w szkole projektów unijnych i innicjatyw obejmujących współpracę z pracodawcami.

S.Kozaczko