Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,

Nasza szkoła po raz kolejny bierze udział w akcji charytatywnej „Szlachetna Paczka”.  W tym roku wspieramy Panią Paulinę, która jest rodziną zastępczą dla swoich wnuków (Emilia 16 lat, Roksana 11 lat, Piotr 13 lat).

Dzięki Waszej pomocy, udało nam się kupić lodówkę, 3 ciepłe kołdry, poduszki oraz 4 komplety pościeli i prześcieradła. Mamy również piłkę do siatkówki dla Emilki oraz podkładkę pod myszkę dla Piotra.

W dalszym ciągu prowadzimy zbiórkę żywności długoterminowej oraz środków czystości. Gdyby ktoś z Państwa chciałby jeszcze wspomóc rodzinę przesyłam listę produktów, które najpóźniej do 2 grudnia należy dostarczyć do szkoły.

• olej,
  • makaron,
  • ryż,
  • kasza,
  • mąka,
  • cukier,
  • makaron,
  • fasola,
  • kawa,
  • herbata,
  • dżem,
  • sól,
  • kakao,
  • płatki (owsiane, musli, itp.),
  • konserwy,
  • proszek do prania,
  • płyn do płukania,
  • płyn do mycia naczyń,

Do tych produktów możemy wspólnie dokupić coś jeszcze. Jeśli Państwo wyrażą taką chęć.

Mogą to być np. słodycze, ciastka, soki, przyprawy, szampon, żel pod prysznic, pasta do zębów?

Można również jeszcze wpłacić dowolny datek na Szlachetną Paczkę.

Wszystkim Darczyńcom już teraz dziękujemy za wsparcie, zrozumienie i dobre serce.

Pozdrawiamy serdecznie.

Beata Antolak, Anna Karus, Katarzyna Szczerba