Wydział Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów  Politechniki Łódzkiej

Etap III ogólnopolski- 23-24.03.2023

7 finalistek

Do części pisemnej przystąpiło 16 uczniów. 7 uzyskało tytuł  finalisty. Są to uczennice klasy IV TM5: Ewa Dulewska, Joanna Zacny, Weronika Nawieśniak, Olga Kubień, Iga Potępa oraz klasy IV OM: Julia Krywult, Lena Sadowska. W efekcie tego otrzymują zwolnienie z części pisemnej egzaminu zawodowego oraz podwyższone oceny z przedmiotów zawodowych.

Start w olimpiadzie stanowi nie lada wyzwanie dla uczniów z uwagi na wysoki poziom- obowiązujący materiał to nie tylko wiedza z przedmiotów zawodowych nauczanych w klasie od 1 do 5 ale również zagadnienia wykładane na studiach technicznych.

Uczniowie startujący w olimpiadzie uczestniczyli w zajęciach dodatkowych prowadzonych przez Iwonę Łogusz oraz Barbarę Błahut

Zapraszamy do Galerii