W lutym i marcu nasza reprezentacja w piłce siatkowej wzięła udział w międzyszkolnych rozgrywkach szkół średnich z Bielska-Białej. W pierwszym etapie rozegraliśmy dwa spotkania. Pierwsze z drużyną LO im. W. Szymborskiej, które zakończyło się przegraną oraz drugi mecz przeciwko ZSSiO, w którym odnieśliśmy zwycięstwo. W kolejnym etapie rozgrywek, do którego awansowaliśmy, spotkaliśmy się z zawodnikami reprezentującymi ZSEEiM. Niestety był to nasz ostatni mecz dla reprezentacji i musieliśmy uznać lepszą formę dnia przeciwnika.

Bielską Szkołę Przemysłową reprezentowali: Cyran Dawid 4TE, Franklin Daniel 4TE, Fuczik Jan 4TE, Uniwersał Marcin 4TE, Pałka Kamil 4EO5, Staniszewski Olaf 4EO5, Wróbel Sebastian 4AG5, Żabnicki Dominik 4BG5, Schlack Karol 4BG5, Stachura Aleksander 3EG5, Babiuch Szymon 3EG5.