BSP

W roku szkolnym 2022/2023 w ramach działalności szkolnego koła strzelectwa sportowego uczniowie naszej szkoły brali udział w zawodach Beskidzkiej Ligi Strzelectwa Sportowego. Po czterech spotkaniach w klasyfikacji drużynowej reprezentacja Bielskiej Szkoły Przemysłowej zajęła wysokie III miejsce. Dodatkowo cieszą bardzo dobre wyniki w klasyfikacji indywidualnej naszych uczniów. Po bardzo udanych rundach nasi uczniowie uplasowali się na wysokich miejscach: Emilia Droździk IV miejsce (3EG5), Agnieszka Wandzel VI miejsce (2AO5), Jakub Worek VII miejsce (4AN) i Dominik Helfer VIII miejsce (3EG5) na sześćdziesięciu trzech zawodników startujących w lidze.

Naszą szkołę, poza wymienionymi już wyżej zawodnikami z największymi osiągnięciami, w tym roku reprezentowali także: Patryk Staniucha 4BG5, Zuzanna Rabaszowska 3TG5, Wiktoria Zeman 3TG5.

By Admin