BSP

Dnia 30 maja 2023 w naszej szkole odbył się Dzień Nauki.

W wydarzeniu uczestniczyły 22 klasy. Zaprosiliśmy 26 wykładowców, którzy podzielili się swoją wiedzą z zakresu nauki, sztuki, biznesu i sportu.

Każda klasa uczestniczyła w czterech wykładach, których tematyka między innymi obejmowała podróże i turystykę, doświadczenia biologiczne, wiedzę o leśnictwie, sztuczną inteligencję, sztukę i architekturę, astronomię, kryminalistykę, socjologię i biznes. Ponadto uczniowie uczestniczyli w warsztatach gier planszowych, warsztatach liternictwa oraz warsztatach  capoiera- brazylijskiej sztuki walki.

Był to dzień pełen wrażeń.

Serdecznie dziękujemy wykładowcom z instytucji współpracujących z naszą szkołą, a także nauczycielom Bielskiej Szkoły Przemysłowej za prowadzenie wykładów.

Swoje wykłady prowadzili: mgr Katarzyna Tlałka, mgr Monika Wita-Ziegler, mgr Danuta Owczarz,   dr Weronika Ambrożkiewicz-Mosler, mgr Sonia Kozaczko, mgr inż. Grzegorz Holerek, mgr Tomasz Ratajczak, dr Rafał Butor, mgr Jarosław Fejdych, mgr Radosław Sadlok

Dziękujemy za oprawę graficzną wydarzenia przygotowaną przez mgr Tomasza Ratajczaka oraz relację fotograficzną mgr Jacka Rojkowskiego i mgr Moniki Wity-Ziegler

Organizatorzy:

Jolanta Wrzosok

Wanda Łozińska

Beata Antolak

Sonia Kozaczko

Tomasz Ratajczak

By Admin