BSP

Dnia 28 maja 2024 w naszej szkole odbył się Dzień Nauki.

W wydarzeniu uczestniczyło 21 klas. Zaprosiliśmy 40 wykładowców, którzy podzielili się swoją wiedzą z zakresu nauki, sztuki, biznesu i sportu.

Każda klasa uczestniczyła w czterech wykładach, których tematyka między innymi obejmowała podróże i turystykę, doświadczenia biologiczne, wiedzę o leśnictwie, , sztukę i architekturę, astronomię, socjologię, biznes i psychologię. Ponadto uczniowie uczestniczyli w warsztatach gier planszowych, warsztatach tłumaczeniowych oraz warsztatach  capoiera- brazylijskiej sztuki walki.

Był to dzień pełen wrażeń.

Serdecznie dziękujemy wykładowcom z instytucji współpracujących z naszą szkołą, a także nauczycielom Bielskiej Szkoły Przemysłowej za prowadzenie wykładów.

Swoje wykłady prowadzili: mgr Katarzyna Tlałka, mgr Monika Wita-Ziegler, mgr Danuta Owczarz, mgr Sonia Kozaczko, mgr Agnieszka Stronka – Świergała , mgr inż. Grzegorz Holerek, mgr Daniel Stokłosa, dr Rafał Butor, mgr Jarosław Fejdych.

Dziękujemy za oprawę graficzną wydarzenia mgr Annie Kuzawińskiej-Sikorze, za relację fotograficzną mgr Jackowi  Rojkowskiemu oraz obsługę techniczną mgr Piotrowi Parchecie.

Organizatorzy:

Jolanta Wrzosok

Wanda Łozińska

Beata Antolak

Sonia Kozaczko

By Admin