BSP

160 lecie naszej Szkoły ma swój wymiar oficjalny – istotny i znaczący dla całej społeczności szkolnej i naszego miasta.  Nasz Jubileusz znalazł swoje odbicie również w twórczości naszych uczniów.
Natalia Antonik z klasy 4TG której wychowawcą jest Pan Arkadiusz Wciślak, zaskoczyła wielu z nas wydając w pełni autorską publikację. Jest to czysto zaprojektowany tomik poezji – zwracający uwagę bardzo oszczędnym projektem. Na jej treść składają się cytaty znanych ludzi w powiązaniu z wierszami Natalii. Całość pod tytułem „Nasze 160 lat”.
Przemyślane są  również materiały z których publikacja została wykonana: miła dla oka zielona okładka z jednym z naszych szkolnych witraży, uszlachetniająca folia matowa podnosząca jej walory wizualne oraz papier – delikatne ecru przyjemnie kontrastujące z czernią tekstu. Wszystko to czyni to wydawnictwo przyjaznym i zachęcającym do przeczytania.

Warto podkreślić, że wszystkie elementy tej pracy, projekt, zamówienie, druk, Natalia wykonała sama. Po raz kolejny widzimy, że nasi uczniowie, w tym wypadku uczennica 🙂 nie tracą werwy twórczej, są dobrze przygotowani, znają technologię i nie boją się wyzwań i co ważne dzielą się efektami swojej pracy.

Bardzo za to dziękujemy.

Podpis pod fot: Natalia Antonik z wychowawcą klasy p. Arkadiuszem Wciślakiem

Zdjęcia:
Archiwum autorki
tekst Przemysław Dominik

By Admin