BSP

W roku szkolnym 2025/2026 uczniowie Bielska Szkoła Przemysłowa z powodzeniem reprezentowali szkołę w zawodach Beskidzka Liga Strzelectwa Sportowego, po raz kolejny potwierdzając wysoki poziom sportowy drużyny strzeleckiej BSP.

Po rozegraniu czterech rund reprezentacja szkoły wywalczyła II miejsce w klasyfikacji generalnej, zdobywając 2953 punkty i tracąc do lidera jedynie 99 punktów. To kolejny znaczący sukces drużyny, która również w sezonach 2022/2023, 2023/2024 oraz 2024/2025 zajmowała II miejsce w lidze.

Skład reprezentacji Bielska Szkoła Przemysłowa w sezonie 2025/2026:

Emilia Sewera (3AO) – kapitan drużyny

Hanna Łabądź (3AO)

Maja Dolniak (3AO)

Antonina Migdał (2AO)

Emilia Bogusz (1AO)

Beniamin Pokusa (1AO)

Marika Brzykowska (1TM)

Martyna Zdrowak (1TG)

Opiekun drużyny: Marcin Leżański 

W uznaniu osiągnięć sportowych uczniowie zostali zaproszeni do gabinetu Pani Dyrektor Gabrieli Michalskiej, która osobiście pogratulowała zawodnikom znakomitych wyników oraz podziękowała za godne reprezentowanie szkoły w rozgrywkach ligowych.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów sportowych!