W roku szkolnym 2025/2026 uczniowie Bielska Szkoła Przemysłowa z powodzeniem reprezentowali szkołę w zawodach Beskidzka Liga Strzelectwa Sportowego, po raz kolejny potwierdzając wysoki poziom sportowy drużyny strzeleckiej BSP.
Po rozegraniu czterech rund reprezentacja szkoły wywalczyła II miejsce w klasyfikacji generalnej, zdobywając 2953 punkty i tracąc do lidera jedynie 99 punktów. To kolejny znaczący sukces drużyny, która również w sezonach 2022/2023, 2023/2024 oraz 2024/2025 zajmowała II miejsce w lidze.
Skład reprezentacji Bielska Szkoła Przemysłowa w sezonie 2025/2026:
Emilia Sewera (3AO) – kapitan drużyny
Hanna Łabądź (3AO)
Maja Dolniak (3AO)
Antonina Migdał (2AO)
Emilia Bogusz (1AO)
Beniamin Pokusa (1AO)
Marika Brzykowska (1TM)
Martyna Zdrowak (1TG)
Opiekun drużyny: Marcin Leżański
W uznaniu osiągnięć sportowych uczniowie zostali zaproszeni do gabinetu Pani Dyrektor Gabrieli Michalskiej, która osobiście pogratulowała zawodnikom znakomitych wyników oraz podziękowała za godne reprezentowanie szkoły w rozgrywkach ligowych.
Gratulujemy wszystkim zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów sportowych!



