BSP

Koniec roku szkolnego to dobry moment na podsumowanie czytelnictwa w naszej szkole. W tym roku szkolnym uczniowie przeczytali 2562 książek. W odniesieniu do roku ubiegłego to o 874 książki więcej!
Najlepszymi klasami pod względem wypożyczonych książek były: 2AG – 462 książki, 4AN – 174 książki, 4EO5 – 159 książek, 2AO – 149 książek oraz 3AO – 122 książki.

Wśród czytelników wyróżnili się: Martyna Jordanek 350 książek, Marek Jordanek 69 książek, Zuzanna Lukas 22 książki a także Oliwia Wilk, Dagmara Krzysiak, Franciszek Lukas, Kacper Kamiński, Edyta Nawieśniak, Oliwia Szymańska, Nadia Matlak, Paulina Świerkot.

W ramach podsumowania tegorocznego czytelnictwa biblioteka zaprosiła swoich wyróżniających się czytelników do udziału w sesji fotograficznej. W otoczeniu regałów, książek, ale i innych magicznych miejsc w naszej szkole uczniowie pozowali do zdjęć, prezentując książki, które poleciliby innym do przeczytania! Dzisiaj zapraszamy na fotorelację, a we wrześniu na wystawę zdjęć: Czytam, bo lubię.

Autorem prezentowanych zdjęć jest Przemysław Damek.

Gratulujemy najlepszym klasom i wyróżniającym się czytelnikom!

By Admin