BSP

Miło nam poinformować, iż w dniu 19.03.2024 przedstawiciele Bielskiej Szkoły Przemysłowej zostali zaproszeni na uroczyste spotkanie z wojewodą śląskim Panem Markiem Wójcikiem i kurator oświaty Panią Aleksandrą Dylą w gronie przedstawicieli złotych szkół średnich rankingu Perspektyw 2024.
W spotkaniu uczestniczyły: Pani Dyrektor Gabriela Michalska, Pani Profesor Maria Chrzanowska – opiekun Samorządu Uczniowskiego BSP oraz uczennica klasy 3AN Julia Pabian. Na ręce Pani Dyrektor złożone zostały podziękowania dla wszystkich nauczycieli i uczniów szkoły, którzy dzięki ciężkiej i wytrwałej pracy przyczynili się do osiągnięcia przez szkołę tak wysokiej pozycji w tym prestiżowym ogólnopolskim rankingu.

”  Bardzo Państwu dziękuję za te wysiłki, które zmierzają do tego, żeby utrzymać wysoki poziom kształcenia w szkołach. Budują Państwo renomę, która jest dostrzegana nie tylko na poziomie regionalnym, ale i krajowym – powiedział wojewoda Marek Wójcik. – Dzisiejsze spotkanie ma podkreślić to, że widzimy Państwa sukcesy, których chcemy Państwu pogratulować – dodał.”

Po uroczystym wręczeniu dyplomów mieliśmy okazję wysłuchania koncertu kwartetu puzonistów ze Szkoły Muzycznej w Katowicach oraz zwiedziliśmy wnętrze przepięknego budynku Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach. Byliśmy dumni i szczęśliwi, że możemy odbierać laury na szczeblu ogólnopolskim i reprezentować Bielską Szkołę Przemysłową w tak zacnym gronie.
 Jeszcze raz dziękujemy wszystkim tym osobom, które przyczyniły się do tego wspaniałego sukcesu naszej szkoły.

Gabriela Michalska

By Admin