BSP

W dniach 28-29 listopada w hali pod Dębowcem odbył się dwunasty Turniej mikstów siatkarskich „Beskidzki Serw”. Do rywalizacji przystąpiło 12 drużyn z regionu Podbeskidzia tj. Bielska, Żywca Kóz czy Andrychowa.

W pierwszym dniu turnieju rywalizowaliśmy w grupie trzeciej, którą wygraliśmy nie tracąc nawet seta (2 zwycięstwa, bilans setów 4:0). Dużym wsparciem dla całej drużyny była obecność i głośny doping naszych Cheerleaderek. Drugiego dnia, fazę pucharową rozpoczęliśmy od pojedynku z Zespołem Szkół Agrotechnicznych z Żywca. Bez większych problemów wygraliśmy 2:0 i w następnej fazie trafiliśmy na drużynę Liceum ogólnokształcącego z Kóz. Po świetnej grze i zwycięstwie 2:0 znaleźliśmy się w pierwszej trójce turnieju. Ostatni etap turnieju to mecze z bielskim „Gastronomem” (wygrana 2:0) i „Hotelarzem” (porażka 1:2).

Choć po ostatnim turniejowym gwizdku było lekkie rozczarowanie (zabrakło kilku punktów) turniej zakończyliśmy na doskonałym II miejscu.

Dodatkowo na zakończenie turnieju dwoje uczniów BSP zostało wyróżnionych nagrodami indywidualnymi. Karolina Szczotka z klasy 4BG została najlepszą przyjmującą turnieju, a Dawid Cyran z klasy 4TE został wybrany MVP rozgrywek!!!

Skład srebrnej drużyny mikstów:

Amelia Pucińska 1EO, Andżelika Szarek 4TM5, Karolina Szczotka 4BG, Amelia Klichko 4OM, Wiktoria Pyka 4OM, Weronika Stachura 4OM,

Szymon Babiuch 3EG5, Aleksander Stachura 3EG5, Kamil Pałka 4EO5, Karol Schlack 4BG5, Dominik Żabnicki 4BG5, Dawid Cyran 4TE, Daniel Franklin 4TE,

Link do artykułu na beskidzka 24:

LINK

Zapraszamy do Galerii.

opiekun – Michał Stańczyk.

By Admin