BSP

Mamy przyjemność zaprosić uczniów szkół podstawowych do wzięcia udziału w VIII OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE DLA MŁODYCH PROJEKTANTÓW „Zostań i Ty – projektantem mody”

Konkurs przeznaczony jest dla młodzieży szkół podstawowych. Mogą w nim uczestniczyć dziewczęta i chłopcy klas VII i VIII o zainteresowaniach plastycznych, z artystycznym zacięciem i spojrzeniem na młodzieżową modę, których pasją jest projektowanie. Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie na konkurs własnych projektów plastycznych. Podstawowym kryterium oceny w konkursie jest estetyka prac oraz oryginalne podejście do tematu.

Jest to ósmy konkurs tego typu stwarzający możliwość wymiany doświadczeń, rozwijania pasji i zainteresowań oraz zachęcający do współpracy. Mamy nadzieję na liczny udział i wysoki poziom konkursu. Nagrodą w konkursie jest tablet, nagrody rzeczowe w postaci książek oraz materiałów plastycznych.

Harmonogram konkursu:

  1. 31 marca 2023 r. dostarczenie prac pocztą elektroniczną lub tradycyjną do Bielskiej Szkoły Przemysłowej
  2. 14 kwietnia 2023 r.obrady Komisji Konkursowej oraz ogłoszenie wyników na stronie internetowej Bielskiej Szkoły Przemysłowej.
  3. kwiecień 2023 r. finał konkursu połączony z wręczeniem nagród oraz wystawą prac nagrodzonych uczniów oraz uczniów Bielskiej Szkoły Przemysłowe Wydziału Tekstylno-Artystycznego.

Do pobrania:

Regulamin konkursu.

Formularz zgłoszeniowy.

By Admin