W piątek zakończyliśmy kolejną edycję akcji Szlachetna Paczka na terenie naszej szkoły. Zwieńczeniem jej było dostarczenie aż 48 paczek do szkoły Podstawowej nr 4 w Bielsku-Białej, skąd później zostały przewiezione do wybranej Rodziny. W tym roku wspieraliśmy Pana Mariusza, który samotnie wychowuje dwójkę dzieci, w tym jedno niepełnosprawne.

Dzięki Państwa nieocenionej pomocy do Rodziny trafiły wszystkie wymarzone artykuły: odzież dla dzieci (w tym także na zmianę), komplet garnków wraz z patelnią, obuwie dla Adama, duże oraz małe ręczniki    (w tym także na zmianę), materiały szkolne, słuchawki bezprzewodowe, tablet graficzny, bardzo duży pluszowy miś, środki czystości i żywność trwała.

Dziękujemy każdemu, kto się przyczynił do naszego sukcesu, bez Was byśmy tyle nie zrobili.

Dziękujemy wszystkim szkolnym Elfom:-), które tak chętnie pomagały w pakowaniu produktów, dźwiganiu i przenoszeniu oraz transportowaniu paczek do magazynu w szkole przy ul. Emilii Plater. Bez Was byłoby naprawdę ciężko.

Chcielibyśmy napisać wiele, ale najważniejsze:

Razem zmieniamy świat.

Dziękujemy!