Mamy przyjemność zaprosić uczniów szkół podstawowych do wzięcia udziału w

IX OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE

DLA MŁODYCH PROJEKTANTÓW

Zostań i Ty – projektantem mody”

Konkurs przeznaczony jest dla młodzieży szkół podstawowych. Mogą w nim uczestniczyć dziewczęta i chłopcy klas VII i VIII o zainteresowaniach plastycznych, z artystycznym zacięciem i spojrzeniem na młodzieżową modę, których pasją jest projektowanie. Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie na konkurs własnych projektów plastycznych. Podstawowym kryterium oceny w konkursie jest estetyka prac oraz oryginalne podejście do tematu.

Jest to ósmy konkurs tego typu stwarzający możliwość wymiany doświadczeń, rozwijania pasji i zainteresowań oraz zachęcający do współpracy. Mamy nadzieję na liczny udział i wysoki poziom konkursu. Nagrodą w konkursie jest tablet, nagrody rzeczowe w postaci książek oraz materiałów plastycznych.

Harmonogram konkursu:

1. 12 kwietnia 2024 r. dostarczenie prac, pocztą tradycyjną lub osobiście, do Bielskiej Szkoły Przemysłowej.
  2. 16 kwietnia 2024 r. obrady Komisji Konkursowej oraz ogłoszenie wyników na stronie internetowej Bielskiej Szkoły Przemysłowej.
  3. kwiecień 2024 r. finał konkursu połączony z wręczeniem nagród i wystawą  prac nagrodzonych uczniów oraz uczniów Bielskiej Szkoły Przemysłowej Wydziału Tekstylno-Artystycznego.

Informacji na temat konkursu udzielają organizatorzy:

Ewa Fodczuk           600345364 ewafodczuk@gmail.com

Iwona Łogusz          788884268 logusz@wp.pl