W miesiącu listopadzie odbyły się miejskie zawody szkół średnich w koszykówce. Mecze rozgrywane były w soboty na hali Liceum Ogólnokształcącego nr VI. W rywalizacji chłopców wzięło udział 17 szkół. Reprezentacja Bielskiej Szkoły Przemysłowej trafiła do grupy II gdzie rywalizowała z drużynami ZSSEiM, ZS im. J. Tuwima oraz Technikum im. Sosabowskiego. Z bilansem 1:2 zajęliśmy drugie miejsce w grupie, nie awansując do fazy pucharowej. Ostateczne zostaliśmy sklasyfikowani na miejscu VII w rozgrywkach miejskich.

Bielską Szkołę Przemysłową reprezentowali: Adam Broda(kpt) 5AN5, Olaf Staniszewski 5EO5, Kamil Pałka 5EO5, Mateusz Cholewa 5EO5, Kamil Czech 4TG, Marcin Białas 4TG, Leon Szwed 3AG, Maksymilian Wysocki 3AG, Igor Żyta 2EO, Konrad Krywult 1CG,.

Opiekę na drużyną sprawował p. Michał Stańczyk.

Wyniki meczy:

ZSEEiM – BSP 27:20