BSP


W marcu klasy graficzne (3 AG i 3 BG) i modowe (4 TM i 5 TM) wzięły udział w wykładach dotyczących prawa autorskiego. 
Kolejny już raz Pan Mecenas Wojciech Wroński podzielił się z nami wiedzą fachową z tego zakresu.
Wykłady jak zawsze świetnie przygotowane z mnóstwem przykładów, faktów i konkretnych informacji tym razem zostały mocno rozbudowane o możliwość zadawania pytań w czasie wykładu. Umożliwiło to dodatkowo rozbudować wykład o pytania nie mieszczące się w jego czasie, a które zadało wielu naszych uczniów.
Jakiś czas później respondenci otrzymali od Mecenasa odpowiedzi w formie maila. Wielu z uczniów było zaskoczonych ich rzeczowością i spersonalizowaniem.
Cieszy nas bardzo utrzymanie partnerskich relacji pomiędzy Okręgową Radą Adwokacką w Bielsku-Białej, a naszą szkołą. Bardzo dziękujemy Panu Wojciechowi Wrońskiemu który pomimo wielu obowiązków zawodowych znajduje czas dla nas.P. Dominik
fot. Monika Wita-Ziegler, P. Dominik

By Admin